Įstaigos naujienos

Administracija

Tel.: (8 422) 52 435

Konsultacinės poliklinikos registratūra

Priėmimo-skubiosios

pagalbos skyrius

Faks.: (8 422) 60 210

Darbo dienomis 8-17 val.

Tel. (8 422) 52192

Visą parą

Tel. (8 422) 51646

Darbo dienomis 7:30-19 val.

Gedimino g. 9, Radviliškis. Žemėlapis

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, įstaigos kodas 171448341

Gedimino g. 9, LT-82174 Radviliškis, Tel. (8 422) 52 435, faks. (8 422) 60 210

El. paštas - info@radviliskioligonine.lt

2018 m. rugpjūčio mėn.

Radviliškio ligoninėje – naujas vadovas

Nuo 2018 m. rugpjūčio 16 d. ligoninės direktoriaus pareigas pradėjo eiti Vaidas Smalinskas, laimėjęs Radviliškio rajono savivaldybės skelbtą konkursą.

2018 m. rugsėjo mėn.

Radviliškio ligoninė įsigijo naują echoskopą

VŠĮ Radviliškio ligoninės kolektyvas džiaugiasi, kad nuo 2018 m. birželio mėnesio įsigijus naują echoskopą Reanimacijos ir Intensyvios terapijos skyriuje, gali užtikrintai teikti tokias pat regionines nejautras traumatologiniams ir chirurginiams pacientams, kurios taikomos tretinio lygio ligoninėse. Regioninė nejautra ultragarso kontrolėje šiuo metu rekomenduojama dėl saugumo, efektyvumo, komforto atlikimo metu, geresnio pooperacinio nuskausminimo.

2018 m. rugsėjo mėn.

Radviliškio rajono savivaldybė remia gydytojus specialistus ir šeimos gydytojus

Radviliškio rajono savivaldybė remia atvykusius gyventi ir dirbti trūkstamų specialybių gydytojus.

Privalomas reikalavimas dirbti visą darbo dieną. Maksimali galima skatinimo priemonių suma įsidarbinus VšĮ Radviliškio ligoninėje – 10 000 eurų, kurie  būtų išmokami dalimis per 42 mėnesius nuo darbo sutarties sudarymo.  Galimos skatinimo priemonės: 

•įsikūrimo išlaidų kompensavimas;

•kelionės  į/iš darbą išlaidų kompensavimas ne ilgiau nei vienerius metus, jeigu gydytojas tuo  pačiu metu važinėja į darbą ir kuriasi gyventi Radviliškio rajone.

Kompensacija nebūtų mokama nėštumo ir gimdymo atostogų bei atostogų vaikui prižiūrėti metu.

2018 m. spalio mėn.

Radviliškio ligoninės darbuotojai dalyvavo seminare

2018-10-16 VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojai dalyvavo seminare „Korupcija ir jos prevencija sveikatos apsaugos sektoriuje. Sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.“

Seminarą vedė LR STT Šiaulių valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Rita Šikšnienė. Seminaro metu buvo aptarti korupcijos prevencijos sunkumai, pateikti pasiūlymai vykdant korupcijos prevenciją, atsakyta į seminaro dalyviams aktualius klausimus.

2018 m. spalio mėn.

Radviliškio ligoninė įsigijo modernų, šiuolaikišką, naujausius standartus atitinkantį rentgeno aparatą - C lanką

Radviliškio ligoninė įsigijo modernų, šiuolaikišką, naujausius standartus atitinkantį rentgeno aparatą - C lanką, kurio pagalba bus galima tiksliau  atlikti ortopedines-traumatologines operacijas, reikalaujančias rentgeno kontrolės. Naujo rentgeno aparato techninės savybės ir modernios technologijos leis pasiekti dar didesnę operacijų kokybę, nes pacientui  teks mažesnė apšvitos dozė, sutrumpės operacijos trukmė.

2018 m. lapkričio mėn.

Ligoninėje lankėsi Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai

Lapkričio 8-oji − minima kaip Europos sveikos mitybos diena. Minėdami šią dieną mūsų ligoninėje lankėsi Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokytoja Jūratė Motiečienė su savo trečios klasės mokiniais. Jie organizavo akciją „Pasidalink“, kurios metu papuošė ligoninės patalpas savo nupieštais plakatais ir pasidalino su ligoniais rudens gėrybėmis.

2018 m. lapkričio mėn.

Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje siūlome įsigyti dovanų kuponus. Nustebinkite savo artimuosius, tegul Jie būna sveiki ir laimingi.

Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje pacientai gali įsigyti dovanų kuponus. Dovanų kuponas (toliau kuponas) - tai specialus nustatytos formos blankas su kupono informacija, kuri patvirtina išankstinio mokėjimo faktą ir suteikia kupono turėtojui teisę įsigyti Radviliškio ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje teikiamas paslaugas, kurioms nereikalingas reabilitologo siuntimas.


2018 m. lapkričio mėn.

Norite atsidėkoti, skirkite mums paramą

Mes siekiame, kad mūsų ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų. Nesivarginkite ieškoti dovanų, norėdami padėkoti gydytojams, slaugytojams, juk geriausia padėka – Jūsų šypsena!

2018 m. lapkričio mėn.

Ligoninėje vyko stalo pratybos

Lapkričio 23 dieną VšĮ Radviliškio ligoninėje vyko civilinės saugos stalo pratybos „VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojų, Ekstremaliųjų situacijų valdymo grupės (toliau ESVG) ir specializuotų - struktūrinių grupių narių veiksmų organizavimas ekstremaliosios situacijos atveju, kurios metu kilo gaisras Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus procedūrų kabinete“. Pratybas paruošė ir koordinavo darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistė Svetlana Senionienė, joms vadovavo ūkio skyriaus specialistė Vitalija Januševičienė.

2019 m. vasario mėn.

Vasario 26 dieną  (antradienį) rengiama akcija „Tapk kraujo donoru“

Jeigu esate sveikas, 18-60 metų amžiaus, tai neatlygintinai duokite kraujo. Padėsite ir nelaimės ištiktiesiems, ir sau. Juk kraujo davimas suaktyvina organizmo funkcijas: pagerėja miegas, apetitas, suaktyvėja medžiagų apykaita. Taip pat galėsite užpildyti donoro kortelę dėl sutikimo atiduoti organus transplantacijai.

Jei nusprendėte dalyvauti, tai nuo 10 val. iki 14 val. atvykite į VšĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos salę ir su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2019 m. vasario mėn.

Prasidėjus gripo epidemijai nuo 2019 m. vasario 5 d. griežtai ribojamas pacientų lankymas!

•Leidžiama lankyti tik sunkius, slaugomus pacientus ir tik su skyriaus vedėjo leidimu griežtai nustatytomis lankymo valandomis:

kasdien nuo 11-13 val. arba nuo 17-19 val.;

•Slaugant pacientą, rekomenduojama įsigyti ir užsidėti medicininę kaukę, kurią patartina keisti kas keturias valandas;

•Prie paciento gali būti tik vienas lankytojas;

•Vaikai iki 16 m. į skyrių neįleidžiami;

•Lankymo trukmė - ne ilgesnė kaip 30 min.

•Esant skyriuje daugiau nei 20 procentų karščiuojančių pacientų, lankymas visai draudžiamas.

•Čiaudint ar kosint būtina nepamiršti prisidengti burną!

•Draudžiama į skyrius eiti su lauko rūbais!

Aplankius pacientą būtina nepamiršti nusiplauti rankas!


VšĮ Radviliškio ligoninės informacija