Įstaigos naujienos

    Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė partnerio teisėmis dalyvauja projekto „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas projektas“ įgyvendinime. Projekto vykdytojas – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė viešoji įstaiga Kauno klinikos, o projekte iš viso dalyvauja 34 asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

2013 m. lapkričio mėn.

2013 m. rugsėjo mėn.

    2013 m. rugsėjo mėn. Du Radviliškio ligoninės pastatus sujungė šiuolaikiška antžeminė praėjimo galerija, kuria į kitą korpusą galės eiti ir medikai, ir ligoniai.

2013 m. rugpjūčio mėn.

     2013 m. rugpjūčio mėn. Gydytojas radiologas Pranas Vileikis pasveikintas 50 metų nepertraukiamo darbo Radviliškio ligoninėje proga Radviliškio rajono savivaldybės, Radviliškio ligoninės vadovai ir kolektyvas pagerbė 50 metų Radviliškio ligoninėje radiologu dirbantį Praną Vileikį. Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštą už pavyzdingą ilgametę mediko veiklą 50 metų nepertraukiamo darbo Radviliškio ligoninėje sukakties proga gydytojui P. Vileikiui įteikė Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis.

2013 m. birželio mėn.

    Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė dalyvio teisėmis dalyvavo projekto „Sveikatos priežiūros įstaigų darbdavių ir profesinių sąjungų atstovų socialinės partnerystės gebėjimų ugdymas“ įgyvendinime.

2012 m. rugsėjo mėn.

    Penktus metus diegianti informacines technologijas, Radviliškio ligoninė sėkmingai pradėjo vykdyti regioninį elektroninės sveikatos projektą ir vadovauja informacinių technologijų diegimui septyniolikoje Šiaulių regiono sveikatos priežiūros įstaigų.

2012 m. vasario mėn.

    2012 m. vasario mėn. Nauja nominacija „Metų proveržis 2011“ paskirta Radviliškio ligoninės direktorei Danutei Povelauskienei.

2010 m. rugpjūčio mėn.

    2010 m. rugpjūčio mėn. pradėjome įgyvendinti projektą „Ambulatorinių, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo-skubiosios pagalbos, dienos chirurgijos, slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyviosios pagalbos paslaugų plėtra bei infrastruktūros modernizavimas VšĮ Radviliškio ligoninėje"

2010 m. gegužės mėn.

    Darbų – už keliolika milijonų. Bene didžiausi darbai šiuo metu vyksta rekonstruojamame Operacinės, reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, kuris itin reikalingas ligoniams. Operacinėje baigiama montuoti vokiška įranga, kuria galėtų pasigirti ir didžiosios miestų ligoninės.

2009 m. spalio mėn.

    2009 m. spalio 14 d. Pristatytas projektas dėl vaikų raidos sutrikimų ankstyviosios reabilitacijos tarnybos atidarymo ir skyriaus modernizavimo

2009 m. spalio mėn.

      2009 m. spalio 9 d. Ligoninė šventė 60 metų sukaktį.

    VšĮ Radviliškio ligoninės 60-ties metų sukaktis - tai nemaža ligoninės gyvenimo knyga su daugybe lapų. Keitėsi ligoninės pavadinimas, išaugo lovų skaičius nuo 25 lovų į dabartinę su 181 lova ir 316 darbuotojų turinčia ligonine. Ligoninė įgyvendina kokybės politiką, vadovaujasi išsikelta veiklos strategija, plėtros tikslais ir ateities planais.

2009 m. spalio mėn.

    Radviliškio ligoninėje apsilankiusi grupė medikų iš Čerkasų regiono (Ukraina) domėjosi, kaip teikiamos medicinos paslaugos šioje antrinio lygio medicinos įstaigoje, ir kvietė drauge įgyvendinti kai kuriuos medicinos sistemos investicinius projektus.

Administracija

Tel.: (8 422) 52 435

Konsultacinės poliklinikos registratūra

Priėmimo-skubiosios

pagalbos skyrius

Faks.: (8 422) 60 210

Darbo dienomis 8-17 val.

Tel. (8 422) 52192

Visą parą

Tel. (8 422) 51646

Darbo dienomis 7:30-19 val.

Gedimino g. 9, Radviliškis. Žemėlapis

2014 m. kovo mėn.

    VšĮ Radviliškio ligoninės konsultacinei poliklinikai sukako 10 metų. Nuo 2004 m. kovo mėn. VšĮ Radviliškio ligoninėje pradėjo veikti nauja Konsultacinė poliklinika. Šiuo įvykiu iš esmės buvo užbaigta pirminės ir antrinės sveikatos priežiūros grandžių atskyrimo procedūra Radviliškio rajone

Šių metų vasario mėnesį Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė gavo nevyriausybinės jaunimo organizacijos „Lietuvos medicinos studentų asociacija“ (LiMSA) kvietimą prisijungti prie vykdomo projekto  „Geriausia padėka gydytojui – jūsų šypsena“, kurio tikslas – mažinti korupcijos mastą gydymo įstaigose ir didinti pacientų pasitikėjimą gydytojais.

2014 m. balandžio mėn.

VšĮ Radviliškio ligoninės konsultacinei poliklinikai - 10 metų4-01-2014-03.html
Radviliškio ligoninė džiaugiasi nauja medicinos įranga4-01-2013-11-27.html
Ligoninės pastatus sujungė antžeminė galerija4-01-2013-09-26.html
Pagerbtas gydytojas radiologas Pranas Vileikis4-01-2013-08.html
Radviliškio ligoninėje pasirašyta kolektyvinė sutartis ir įsteigtas darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas4-01-2013-06-12.html
E. sveikatos projektas įgauna pagreitį4-01-2012-09.html
Pagerbti geriausieji4-01-2012-02.html
Radviliškio ligoninėje modernūs pokyčiai4-01-2010-08-02.html
Darbų – už keliolika milijonų4-01-2010-05-15.html
Vaikų sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas (ankstyvajai vaikų ligų diagnostikai ir gydymui) bei sveikatos paslaugų kokybės kontrolės užtikrinimas4-01-2009-10-14.html
Radviliškio ligoninė švenčia 60 metų jubiliejų4-01-2009-10-09.html
Iš Radviliškio medikų mokėsi ukrainiečiai4-01-2009-03-07.html

2010 m. rugsėjo mėn.

Radviliškio ligoninė, siekdama stiprinti ligoninės vadovų administracinius gebėjimus, nuo 2009 metų spalio mėnesio iki 2010 metų rugsėjo mėnesio įgyvendino Lietuvos Respublikos, Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų remiamą paprojektį „Administracinių gebėjimų stiprinimas VšĮ Radviliškio ligoninėje“, kurio tikslas - sustiprinti Radviliškio ligoninės darbuotojų administracinius gebėjimus, tuo prisidedant prie viešojo administravimo sistemos tobulinimo.

Radviliškio ligoninėje administracija kelia kvalifikaciją4-01-2010-09-27.html

2012 m. liepos mėn.

     Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, nesenai iš rajoninės tapusi regionine ligonine, ir toliau aktyviai plečia teikiamų paslaugų asortimentą bei gerina jų kokybę. Šiuo metu Radviliškio ligoninė sėkmingai baigia įgyvendinti Europos Sąjungos ir LR biudžeto lėšų finansuojamą projektą, kurio vertė 4,2 mln. Lt.

Radviliškio ligoninėje ir toliau žengia modernizacijos keliu4-01-2012-07.html
Geriausia padėka gydytojui – jūsų šypsena4-01-2014-04.html

2014 m. rugsėjo mėn.

Ligoninė džiaugiasi sėkmingai baigtais ligoninės I korpuso modernizavimo darbais

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė sėkmingai baigia įgyvendinti vieną iš investicinio projekto „VšĮ Radviliškio ligoninės energijos efektyvaus panaudojimo plėtra“ etapų. Projektas buvo pradėtas vykdyti dar 2004 metais, tačiau dėl nepakankamo finansavimo, ligoninė buvo sustabdžiusi projekto vykdymą. Ir tik 2012 metais, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai skyrus tikslinę dotaciją, buvo atnaujinti ligoninės I korpuso modernizavimo darbai.

2014 m. spalio mėn.

Ligoninės kolektyvas švenčia Tarptautinę BOSO dieną

Mūsų bosė pati pačiausia – išmintingiausia, atkakliausia, supratingiausia, kūrybingiausia, veržliausia ir kitokia –iausia – todėl ir šiais metais nepamiršome jos pasveikinti tarptautinės BOSO dienos proga!


Visas ligoninės kolektyvas džiaugiasi turėdamas tokią vadovę! Ačiū Jums!

2014 m. spalio mėn.

Svarstytas Radviliškio ligoninės naujos sterilizacinės projekto finansavimo klausimas

2014 m. spalio 6 d. Radviliškio ligoninėje įvyko LR seimo Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės, Sveikatos apsaugos ministerijos, Radviliškio miesto savivaldybės bei Radviliškio ligoninės atstovų posėdis. Šio posėdžio metu svarstytas Radviliškio ligoninei itin aktualus klausimas dėl ligoninės sterilizacinės atnaujinimo.

2014 m. spalio mėn.

Radviliškio ligoninę aplankė LR Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus

2014 m. spalio 8 d. VšĮ Radviliškio ligoninę aplankė Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus. Į susitikimą taip pat atvyko Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Vyriausioji savivaldybės gydytoja Vitalija Kungienė.

2014 m. spalio mėn.

65-erių metų sukaktį mininti Radviliškio ligoninė sulaukė garbių svečių

Ligoninės vadovų ir darbuotojų pasveikinti atvykęs LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ligoninės kolektyvui padovanojo angelą – kad saugotų ir pacientus, ir darbuotojus, kad jo globa lydėtų kasdieniuose darbuose.

2015 m. balandžio mėn.

Sveikinimai Medicinos darbuotojų dienos proga

Mieli kolegos,


Sveikinu Jus visus Medicinos darbuotojų dienos proga! Nuoširdžiai dėkoju Jums visiems už nuoširdų, atsakingą ir prasmingą darbą, kasdien kuriamus mažus ir didelius stebuklus. Linkiu kantrybės, stiprybės, geranoriškumo, sveikatos ir asmeninės laimės, tegul kasdienis Jūsų darbas būna visų vertinamas ir branginamas!


Su Jūsų švente!


Pagarbiai,

Danutė Povelauskienė,

Radviliškio ligoninės direktorė

2015 m. lapkričio mėn.

Radviliškio ligoninei – automobilis iš Švedijos

Radviliškio ligoninę pasiekė labdara iš Švedijos – lengvasis automobilis. Tai – Radviliškio ligoninės ir labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo šviesa“ bendradarbiavimo rezultatas. Šis fondas jau beveik 15 metų bendradarbiauja su įvairiomis Švedijos organizacijomis, teikiančiomis labdarą. „Per ilgą laiką užmegzti ryšiai padėjo Radviliškio ligoninei rasti taip reikalingą lengvąjį automobilį“, – sakė fondo vadovas Antanas Jasudavičius.

2015 m. lapkričio mėn.

Sukurta vieninga asmens sveikatos priežiūros įstaigų informacinė sistema

Elektroninio recepto rašymas – ne vienas iššūkis, šiuo metu tenkantis medikams. Aštuoniolikos  Šiaulių regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai mokosi dirbti ir naudotis Šiaulių regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigų informacine sistema. 180 kompiuterių, 18 spausdintuvų, 7 daugiafunkciai įrenginiai – tiek kompiuterinės įrangos teko aštuoniolikai Šiaulių apskrities asmens sveikatos priežiūros įstaigų, įgyvendinusių projektą „Elektroninių sveikatos paslaugų plėtra Šiaulių regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“.

2015 m. gruodžio mėn.

2015 m. gruodžio 8 d. Radviliškio ligoninėje įvyko pažintinis renginys - konferencija, Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

Jo metu, medikams bei kitiems Ligoninės specialistams pademonstruotas Specialiųjų tyrimų tarybos pažintinis mokomasis filmas antikorupcine tema, aptariantis korupcijos sąvoką, atskleidžiantis korupcijos apraiškas ir paplitimą Lietuvos Respublikoje ir už jos ribų, skatinantis pilietiškumo, pareigos ir atsakomybės jausmus. Trisdešimties minučių filmuko pagalba renginio dalyviams suteikta žinių apie šio reiškinio priežastis, pasekmes bei žalą valstybei, apie kovos su korupcija būdus ir priemones.

2016 m. balandžio mėn.

2016 m. balandžio mėn. mūsų ligoninėje apsilankė savaitraščio Lietuvos sveikata žurnalistai

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos išvakarėse lankėmės VšĮ Radviliškio ligoninėje, kur dirba išskirtinis ir pacientams nepaprastai pasišventęs kolektyvas, kur yra teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos, pritaikomos naujovės, kur kaip ir didžiosiose šalies ligoninėse dirbama su šiuolaikine medicinos įranga. Susižavėjęs gydytojais ir medicinos personalu Radviliškio ligoninę pasirinko ir žinomas šalies sportininkas galiūnas Žydrūnas Savickas

2016 m. gegužės mėn.

Sveikinimai Tarptautinės slaugytojo dienos proga

Brangios slaugytojos,


Nuoširdžiai sveikinu Jus su Tarptautine slaugytojo diena.
Linkiu Jums stiprios sveikatos, neišsenkamos energijos ir ištvermės, sėkmės ir pasisekimo profesinėje veikloje.

Niekada nepamirškite kokios svarbios yra Jūsų rankos ir Jūsų akys, kurios tarsi gydo be vaistų.VšĮ Radviliškio ligoninės direktorė

Danutė Povelauskienė

2016 m. gegužės 12 d.

2016 m. gegužės mėn.

Šiaulių medikų siuntinėta moteris pagalbos sulaukė tik Radviliškyje

„Esu labai laiminga, kad Radviliškio rajone dirba tokie žmonės. Niekada net nepagalvojau, kad norėsiu tarti padėkos žodžius ne savo Šiaulių miesto, o Radviliškio rajono medikams“, - šiandien šypsodamasi sako šiaulietė Rasa Radzevičienė.

2016 m. rugsėjo mėn.

Už naują gyvenimą be skausmo - padėka Radviliškio ligoninei

Ne paslaptis, kad žiniasklaidos pagalbos žmonėms prireikia ne tik norint pasiguosti, bet ir pasidžiaugti. Būtent dėl pastarosios priežasties į savaitraštį „Radviliškio naujienos“ kreipėsi Pakruojo rajono gyventoja visuomenininkė Adelė Dobilienė.

2016 m. spalio mėn.

Paciento dukros dėkoja chirurgijos skyriuje dirbantiems gydytojams ir slaugytojoms

PADĖKA

Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio ligoninės chirurginio skyriaus vedėjui           V. Bubniui, gyd. chirurgui G. Skirmantui, gyd. anesteziologei L. Pocevičienei ir nuoširdžiosioms bei gerosioms slaugytojoms D. Laužikienei, D. Mickevičienei ir kitam aptarnaujančiam personalui, gydžiusiems ir slaugiusiems mūsų tėtį P. Puškačiovą.

Gerbiami medikai, geros jums sveikatos ir sėkmės jūsų nelengvame darbe...

Pagarbiai paciento dukros
4-01-2016-10-15.html

2016 m. gruodžio mėn.

Norėdama paminėti Antikorupcijos dieną, VšĮ Radviliškio ligoninė surengė meninių darbų parodą – konkursą.

Ligoninės skyrių atstovai piešė, klijavo, ruošė plakatus Antikorupcijos tema.

Darbuotojų ir pacientų balsavimu buvo išrinkti I-III vietų laimėtojai.

2016 m. lapkričio mėn.

VšĮ Radviliškio ligoninės civilinės saugos stalo pratybos

Lapkričio 25 d. ligoninės medicininio švietimo salėje įvyko VšĮ Radviliškio ligoninės civilinės saugos stalo pratybos „VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojų, Ekstremaliųjų situacijų valdymo grupės (toliau ESVG) ir specializuotų - struktūrinių  grupių narių veiksmų organizavimas ekstremaliosios situacijos atveju, kurios metu kilo gaisras vaikų ligų skyriaus procedūrų kabinete“. Minėtose stalo pratybose dalyvavo Šiaulių APGV Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Linas Tautkevičius, Šiaulių APGV Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Regimantas Medžiaušis, savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redaktorė Auksė Jasilionienė.

2016 m. gruodžio mėn.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos padėkos raštas VšĮ Radviliškio ligoninės kolektyvui už aktyvų inovatyvių e. sveikatos sistemos sprendimų naudojimą, teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas

Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos išteklių priežiūros ir inovacijų valdymo departamentas atsižvelgdamas į tai, kad VšĮ Radviliškio ligoninė iš visų Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų aktyviausiai teikia medicininius vaizdus į Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS) 2016-12-22 pasikvietė VšĮ Radviliškio ligoninės atstovus į valdybos posėdį pasidalinti gerąją praktika dėl sukurtų e. sveikatos sprendimų naudojimo.

2017 m. sausio mėn.

Viešojoje įstaigoje Radviliškio ligoninėje pradėjo veikti nauja moderni, ES standartus atitinkanti sterilizacinė, kurios dėka bus galimybė atlikti daugiau operacijų ir suteikti kokybiškesnes paslaugas ligoniams

Sausio 30 dieną juostelę iškilmingai perkirpo ir oficialiai ją atidarė Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Tarybos nariai Vida Janulaitienė, Vaidas Smalinskas, Jonas Pravilonis, vyriausioji savivaldybės gydytoja, įmonių, pastačiusių sterilizacinę ir parūpinusių įrangą vadovai, žiniasklaidos atstovai, ligoninės direktorė Danutė Povelauskienė, ligoninės gydytojai bei kiti kolektyvo nariai, o naujas patalpas pašventino Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios parapijos klebonas Tomas Rudys.

2017 m. kovo mėn.

Radviliškio ligoninės direktorė Danutė Povelauskienė – Lietuvos sveikatos sistemos konkurso „Metų vadovas“ laureatė

Kiekvienais metais savaitraštis „Lietuvos sveikata“ organizuoja „Metų vadovo“ rinkimus. Šiais metais joje VšĮ Radviliškio ligoninės direktorei Danutei Povelauskienei įteiktas „Metų strategės 2016“ apdovanojimai

PADĖKA

2017 m. gegužės mėn.

Nuoširdi Sauliaus Damaševičiaus padėka VšĮ Radviliškio ligoninės gydytojoms Danguolei Šidlauskienei ir              Audronei Šklenikienei už sąžiningą darbą ir žmogiškumą

2017 m. gegužės mėn.

Sveikinimas Tarptautinės Slaugytojų dienos proga

Gerbiamos slaugytojos,


Nuoširdžiai sveikinu Jus Tarptautinės Slaugytojų dienos proga ir dėkoju už nuoširdumą, profesionalumą, begalinę kantrybę ir atsidavimą savo profesijai.

Būkite sveikos ir laimingos, tegul Jus visada lydi neblėstanti energija bei stiprybė dalijant šypseną, meilę, gerumą visiems, kuriems labai reikia Jūsų pagalbos.


VšĮ Radviliškio ligoninės direktorė

Danutė Povelauskienė

2017 m. gegužės 12 d.

2017 m. liepos mėn.

Šiais metais Radviliškio miestas švenčia 450-ies metų

jubiliejų

Šia gražia proga, Liepos 7 dieną, miestą ir VšĮ Radviliškio ligoninę aplankė svečiai iš Gruzijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos ir Prancūzijos

2017 m. rugpjūčio mėn.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos apsilankymas VšĮ Radviliškio ligoninėje

2017 m. lapkričio mėn.

VšĮ Radviliškio ligoninės civilinės saugos stalo pratybos

2017 m. lapkričio 24 d. ligoninės medicininio švietimo salėje įvyko VšĮ Radviliškio ligoninės civilinės saugos stalo pratybos „VšĮ Radviliškio ligoninės darbuotojų, Ekstremaliųjų situacijų valdymo grupės (toliau ESVG) ir specializuotų - struktūrinių  grupių narių veiksmų organizavimas ekstremaliosios situacijos atveju, kurios metu kilo meningokokinės infekcijos plitimo pavojus“.

2018 m. sausio mėn.

Radviliškio ligoninės darbuotojų kūrybos paroda

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus stebėjimo patalpose suorganizavo savo darbuotojų kūrybos parodą praskaidrinti akims ir sielai, kurioje savo tapytus, siuvinėtus kryželiu, nertus, megztus, lipdytus bei drožtus darbus pristatė talentingi ir darbštūs: gydytojai Irma Barkauskienė, Gintarė Ubartienė, Nikolaj Zviagin, vyriausioji slaugytoja Greta Gudžiūnienė, slaugytojos Virginija Pocevičienė ir Vanda Vyčienė, padėjėjos Rūta Lukošiūtė, Asta Makreckienė, Audronė Neimantienė, sveikatos statistikė Violeta Valainienė bei ūkio reikalų specialistė Vitalija Januševičienė.

Tikimės, kad tokia paroda taps gražia kiekvienų metų pabaigos tradicija.

                                                                            

2018 m. vasario mėn.

Savaitraščio “Lietuvos sveikata” straipsnis apie Radviliškio ligoninė atliekamų operacijų rekordinius kiekius

Radviliškio ligoninėje pastaraisiais metais itin stipriai išplėstas traumatologinių operacijų spektras: pradėtos vykdyti klubo sąnarių endoprotezavimo operacijos, kelio sąnario meniskų artroskopinės operacijos, koreguojanti osteotomija dėl deformuojančios kelio artrozės, peties sąnario rotatorių plyšimo operacinis gydymas, artroskopinis peties ankštumo pašalinimas, sąnarinės kremzlės rekonstrukcijos. Prieš porą metų pradėtos kelio sąnarių endoprotezavimo operacijos, priekinių kryžminių raiščių rekonstrukcijos ir kitos operacijos.

2018 m. sausio mėn.

Miesto ir rajono laikraštis “Radviliškio kraštas” informuoja apie bendruomenės narių susitikimą su Radviliškio ligoninės atstovais

Sausio 22 d. į“Radviliškio krašto bendruomenės“ namus susirinko per 120 bendruomenės narių. Tokio didžiulio susidomėjimo sulaukė  susitikimas su VšĮ „Radviliškio ligoninė“ atstovais: ligoninės direktore D. Povelauskiene, direktoriaus pavaduotoja medicinai K. Vyšniauskiene, vyriausiąja slaugytoja – slaugos administratore Greta Gudžiūniene ir Ortopedijos – traumatologijos skyriaus l.e.  vedėjo pareigas E. Kascėnu.
Pasak susitikimo organizatoriaus  bendruomenės pirmininko G. Lipnevičiaus, toks žmonių susidomėjimas kalba apie tai, kad sveikatos problemos aktualios bei įdomios vyresnio amžiaus žmonėms.

2018 m. kovo mėn.

Radviliškio ligoninėje įvyko e. sveikatos projekto partnerių pasitarimas

Radviliškio ligoninė kartu su 17 projekto partnerių 2015 metais sėkmingai įgyvendino projektą „Elektroninių sveikatos paslaugų plėtra Šiaulių regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“, finansuotą pagal 2007–2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Elektroninės sveikatos paslaugos savivaldybėse“

2018 m. balandžio mėn.

Operacija Radviliškyje – kartu su Anglijos chirurgu

Radviliškio ligoninėje atlikta kelio sąnario endoprotezavimo operacija vienpusio kelio sąnario endoprotezu. Ją kartu su vietos medikais atliko šios srities žinovas, gydytojas iš Jungtinės Karalystės Nicholas Bottomley.

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, įstaigos kodas 171448341

Gedimino g. 9, LT-82174 Radviliškis, Tel. (8 422) 52 435, faks. (8 422) 60 210

El. paštas - info@radviliskioligonine.lt

1 ... 2 ... 3