Iš Radviliškio medikų mokėsi ukrainiečiai

Radviliškio ligoninėje apsilankiusi grupė medikų iš Čerkasų regiono (Ukraina) domėjosi, kaip teikiamos medicinos paslaugos šioje antrinio lygio medicinos įstaigoje, ir kvietė drauge įgyvendinti kai kuriuos medicinos sistemos investicinius projektus.

Grupė medikų iš Ukrainos, vadovaujama už Čerkasų regiono sveikatos apsaugą atsakingo gydytojo Jurijaus Kuvitos, dalyvavo Radviliškio ligoninės pristatyme, po to lankėsi įvairiuose skyriuose, domėjosi jų darbu, veiklos organizavimu.

Ukrainiečius, be kita ko, domino ligoninės Vaikų ligų skyriaus įgyvendinamas vaikų sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimo projektas, kurio esmė - ankstyva ligų diagnostika ir gydymas.

Svečiai domėjosi ir antrinio lygio paslaugų teikimu pagal profilius. Jiems naujiena buvo tai, kad Radviliškio ligoninėje medicinos paslaugos diferencijuojamos.

Susipažinę su ligonine, pabendravę su jos medikais, ukrainiečiai medikai priėjo prie nuomonės, jog mūsų ligoninė - kompaktiška ir pažangiai dirbanti medicinos įstaiga. Svečiai išreiškė viltį, kad Radviliškio ligoninė taps jų partnere įgyvendinant investicinius projektus.

Šaltinis: laikraštis „Mūsų kraštas“, 2009 m. kovo 7 d.