Radviliškio ligoninėje ir toliau žengia modernizacijos keliu

Administracija

Tel.: (8 422) 52 435

Konsultacinės poliklinikos registratūra

Priėmimo-skubiosios

pagalbos skyrius

Faks.: (8 422) 60 210

Darbo dienomis 8-17 val.

Tel. (8 422) 52192

Visą parą

Tel. (8 422) 51646

Darbo dienomis 7:30-19 val.

Gedimino g. 9, Radviliškis. Žemėlapis

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, nesenai iš rajoninės tapusi regionine ligonine, ir toliau aktyviai plečia teikiamų paslaugų asortimentą bei gerina jų kokybę. Šiuo metu Radviliškio ligoninė sėkmingai baigia įgyvendinti Europos Sąjungos ir LR biudžeto lėšų finansuojamą projektą, kurio vertė 4,2 mln. Lt.

Radviliškio ligoninė – šiuolaikiška ir pažangi Šiaulių regiono gydymo įstaiga, teikianti stacionarines ir ambulatorines specializuotas bei asmens sveikatos priežiūros paslaugas Radviliškio rajono bei aplinkinių rajonų gyventojams. 2010 m. ligoninė inicijavo projektą, kurio metu buvo išspręstos pagrindinės ligoninės problemos – suremontuotos prastos fizinės būklės ir netinkamo išplanavimo patalpos bei įsigyta šiuolaikiška įranga, leisianti ligoninei užtikrinti teikiamų paslaugų savalaikiškumą ir aukštą kokybę.

 

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2012 m. liepos mėn.

Projekto metu šiuolaikiškai ir moderniai atnaujintoje ligoninėje buvo pakeistos elektros instaliacijos, šildymo ir vėdinimo sistemos, įdiegta priešgaisrinės saugos sistema, vaizdo stebėjimo sistema, sanitariniai mazgai pritaikyti žmonėms su negalia, įrengtos vertikali ir masažinė vonios.

Taip pat buvo įsigyta nauja būtina medicininė įranga, skirta teikti šešių krypčių sveikatos priežiūros paslaugas, įsigytas ligoniams pervežti skirtas greitosios pagalbos automobilis su būtina medicinos įranga.

Skirtas finansavimas ligoninei leido įsigyti itin modernią įrangą: nupirkta endoskopinė vaizdo sistema, radiologinės tarnybos darbo procesų skaitmenizavimo sistema, laparoskopas bei kita įranga.
Svarbu ir tai, kad projekto įgyvendinimas leido ligoninei pradėti teikti naujas ambulatorinės reabilitacijos paslaugas, o dienos chirurgijos paslaugų asortimentas išplėstas beveik dvigubai.
 

Radviliškio ligoninė nuo šiol bus pajėgi aptarnauti didesnį pacientų skaičių,

sutrumpinti planinių operacijų laukiančių pacientų eiles, procedūrų trukmę. Tai turės socialinį poveikį ne tik Radviliškio rajono savivaldybės mastu, bet ir visoje Šiaulių apskrityje.

Projektas „Ambulatorinių, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo-skubiosios pagalbos, dienos chirurgijos, slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyviosios pagalbos paslaugų plėtra bei infrastruktūros modernizavimas VšĮ Radviliškio ligoninėje“ yra įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemonę „Ambulatorinių, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų plėtra bei stacionarinių paslaugų optimizavimas“.