Radviliškio ligoninei – automobilis iš Švedijos

Radviliškio ligoninę pasiekė labdara iš Švedijos – lengvasis automobilis. Tai – Radviliškio ligoninės ir labdaros ir paramos fondo „Gyvenimo šviesa“ bendradarbiavimo rezultatas. Šis fondas jau beveik 15 metų bendradarbiauja su įvairiomis Švedijos organizacijomis, teikiančiomis labdarą. „Per ilgą laiką užmegzti ryšiai padėjo Radviliškio ligoninei rasti taip reikalingą lengvąjį automobilį“, – sakė fondo vadovas Antanas Jasudavičius.

2007 metų automobilis Švedijoje buvo rezervo fonde. Pasak Radviliškio ligoninės direktorės Danutės Povelauskienės, automobilis yra geros būklės, jis bus naudojamas pervežti ligonius iš įstaigos į įstaigą. „Juokaujame, kad senasis ligoninės automobilis, kuriam šiandien jau 18 metų, sulaukė pilnametystės ir jam jau reikia poilsio. Smagu, kad fondo vadovo rūpesčiu gavome pamainą“, – džiaugiasi direktorė ne pirmus metus trunkančia draugyste su labdaros ir paramos fondu „Gyvenimo šviesa“. Fondo vadovo Antano Jasudavičiaus dėka neseniai Radviliškio ligoninę pasiekė vaikštynės, numatoma atvežti kėdžių, kurias lengva dezinfekuoti. Ateityje taip pat ketinama nenutraukti šio bendradarbiavimo.

Labdaros ir paramos fondas „Gyvenimo šviesa“ remia 32 Radviliškio rajono kaimo bendruomenes. Nepasiturinčius rajono gyventojus pasiekia rūbai, įvairūs namų apyvokos daiktai, įranga neįgaliesiems. „Tikiuosi, kad šio automobilio paslaugomis pasinaudos ir tie gyventojai, kurių fondas neturi galimybės tiesiogiai paremti“, – sakė A. Jasudavičius.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Radviliškio rajono savivaldybės informacija, 2015 m. lapkričio mėn.