Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos apsilankymas VšĮ Radviliškio ligoninėje

2017 m. rugpjūčio 1 d. Radviliškio ligoninėje apsilankęs  LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga drauge su LR Seimo nariais Asta Kubiliene, Aurimu Gaidžiūnu susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotoju Kazimieru Auguliu, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariais, VšĮ Radviliškio ligoninės direktore Danute Povelauskiene, VšĮ Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro  direktoriaus pavaduotoju Aloyzu Juodžiu ir kitais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais. Susitikime taip pat  dalyvavo ir Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika.

Ministro apsilankymo tikslas buvo susipažinti su dėl vykdomos sveikatos apsaugos sistemos reformos kylančiais klausimais pirminės sveikatos priežiūros centruose ir antrinės sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose ligoninėse, apžiūrėti gerosios patirties, vykdytų projektų rezultatus.

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2017 m. rugpjūčio mėn.