Laboratoriniai tyrimai radviliškio ligoninėje – Greiti ir kokybiški

Laboratoriniai tyrimai yra neatsiejama sėkmingo gydymo dalis. Jie suteikia gydytojui svarbiausią informaciją apie ligą, padeda greičiau nustatyti diagnozę ir laiku pradėti gydymą. VšĮ Radviliškio ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos Radiologijos ir laboratorinės diagnostikos poskyrio laboratorijoje tyrimus galite atlikti greitai ir kokybiškai, šiuolaikiniais Europoje pripažintais tyrimų metodais.

Laboratorijoje šiuo metu atliekami šių rūšių tyrimai:
  1. livepage.apple.comBiocheminiai (pvz.: gliukozė, cholesterolis, kalis, magnis, kalcis, fosforas, geležis, feritinas, vitaminas D, kepenų veiklos rodikliai, inkstų veiklos rodikliai, kasos veiklos rodikliai, CRB ir t.t.);

2. Hematologiniai (pvz.: bendras kraujo tyrimas, ENG);

3. Bendraklinikiniai (pvz.: bendras šlapimo tyrimas ir šlapimo mikroskopija, baltymai šlapime, kirminų kiaušinėlių ir kitų elementų nustatymas išmatose, slaptas kraujavimas nustatymas išmatose (storosios, žarnos vėžio profilaktine programą), narkotinės medžiagos šlapime nustatymas ir t.t.);

4. Mikrobiologiniai (pvz.: odos, nagų, plaukų mikroskopinis tyrimas grybams nustatyti, lyties organų išskyrų mikroskopinis tyrimas);

5. Imunologiniai (pvz.: širdies veiklos rodikliai, skydliaukės hormonai, lytiniai hormonai, kiaušidžių ir prostatos vėžio žymens ir t.t.);

6. Imunohematologiniai (pvz.: kraujo grupės ir rezus faktoriaus nustatymas);

7. Krešėjimo (pvz.: kraujo krešėjimo sistemos rodikliai);

8. Serologiniai (pvz.: ištyrimai dėl ŽIV, sifilio, rotoviruso ir t.t.);

9. Citologiniai (pvz.: gimdos kaklelio profilaktinis citologinis tyrimas).

Laboratorija atitinka aukščiausius profesinės praktikos bei tarptautinių kokybės valdymo standartų reikalavimus. Laboratorijai  suteikta licencija, kaip atitinkančiai visus Europos Sąjungos teisės aktuose keliamus klinikinėms laboratorijoms kokybės reikalavimus. Siekdama užtikrinti aukščiausią tyrimų kokybę, laboratorija taip pat dalyvauja tarptautinėje kokybės kontrolės sistemoje „Labquality“ Suomijoje.

Iki 16 val. užsakytų tyrimų rezultatai gaunami dar tą pačią dieną. Skubiu atveju tyrimai gali būti atliekami per 2 valandas. Laboratorijos darbuotojai užtikrina paciento duomenų konfidencialumą.

Laboratoriniai tyrimai dėl ligos ir profilaktinis ištyrimas atliekami nemokamai su gydytojo-konsultanto siuntimu (darbo dienomis 8.00-16.00). Taip pat visi pageidaujantys, neturintys gydytojo siuntimo, gali atlikti mokamus tyrimus.

Mus rasite adresu:
Gedimino g. 9
VšĮ Radviliškio ligoninė
Radiologijos ir laboratorinės diagnostikos poskyris (I ligoninės korpusas)

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2019 m. birželio mėn.