VšĮ Radviliškio ligoninė įsigijo naują operacinį stalą

Ligoninė įsigijo naują, modernų operacinį stalą traumatologinėms operacijoms su reikalingais priedais, kuris yra pritaikytas atlikti tiek artroskopines, tiek endoprotezavimo, tiek traumatologines operacijas. Iki šiol naudotas stalas buvo senas ir nepatogus. Lapkričio 14 d. pradėtas naudoti naujas operacinis stalas leidžia pasiekti maksimalų patogumą dirbant ir užtikrina, kad operacijos būtų atliekamos saugiai ir kokybiškai.

Taip pat primename, kad VšĮ Radviliškio ligoninėje dirba patyrę, kvalifikuoti ortopedai traumatologai - Evaldas Kascėnas, Tomas Januševičius, Laurynas Mažeika, kurie diagnozuoja ir gydo įvairias peties, alkūnės, kelio, klubo, čiurnos sąnarių patologijas. Gydymo tikslams atlieka PRP injekcijas, endoprotezavimo ir artroskopines šių sąnarių operacijas. Ortopedinių ligų diagnostika ir gydymas  pagrįsti moderniomis technologijomis bei šiuolaikiniais visuotinai priimtais tarptautiniais standartais.

Dėl konsultacijos kreiptis į VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos registratūrą

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2019 m. lapkričio mėn.