Radviliškio ligoninėje švelninamas karantino režimas

Administracija

Tel.: (8 422) 52 435

Konsultacinės poliklinikos registratūra

Priėmimo-skubiosios

pagalbos skyrius

Faks.: (8 422) 60 210

Darbo dienomis 8-17 val.

Tel. (8 422) 52192

Visą parą

Tel. (8 422) 51646

Darbo dienomis 7:30-19 val.

Gedimino g. 9, Radviliškis. Žemėlapis

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, įstaigos kodas 171448341

Gedimino g. 9, LT-82174 Radviliškis, Tel. (8 422) 52 435, faks. (8 422) 60 210

El. paštas - info@radviliskioligonine.lt

Atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas šalyje, Radviliškio ligoninėje nuo gegužės 18 d. taip pat švelninamas karantino režimas.

Jau atnaujintos planinės operacijos, planinis guldymas į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių, planinės ambulatorinės konsultacijos ir diagnostinės procedūros Konsultacinėje poliklinikoje (paslaugos teikiamos pagal suderintus ir patvirtintus sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planus). Tačiau ambulatorinės medicinos reabilitacijos paslaugos, dienos stacionaro paslaugos, profilaktiniai sveikatos patikrinimai ir prevencinių programų vykdymas dar atidedamas iki karantino pabaigos.

Ligoninei, kaip ir kitoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, taikomi griežti infekcijų kontrolės reikalavimai, todėl ir toliau draudžiamas pacientų lankymas. Leidžiama aplankyti tik mirštančius pacientus gydančio gydytojo leidimu, suderinus su skyriaus vedėju arba l. e. p. direktoriaus pavaduotoja medicinai. Su mirštančiu pacientu atsisveikinti leidžiama paciento gydymo stacionare ligos istorijoje įrašytiems asmenims (kaip paciento atstovui/atstovams) ir artimiems giminaičiams: paciento sutuoktiniui, sugyventiniui (partneriui), paciento tėvams (įtėviams), paciento vaikams (įvaikiams), broliams ir seserims. Leidimas atsisveikinti su pacientu išduodamas vienkartinai kiekvienam aukščiau išvardintam asmeniui. Atsisveikinti su mirštančiu pacientu leidžiama tik po vieną asmenį, kuris, prieš įleidžiant jį į skyrių, privalo palikti rūbus rūbinėje, užsidėti vienkartinę kaukę, dezinfekuoti rankas.

Esant būtinybei, jau galima lydėti pacientus į Konsultacinę polikliniką ir į Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių (tik pacientus, kuriems nėra įtariama koronaviruso infekcija). Į Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus Izoliacinio bloko palatas lydėti paciento ir toliau nebus leidžiama. Lydėti galima ne daugiau kaip vienam asmeniui. Lydintysis asmuo ir pacientas privalo dėvėti kaukę.

Visiems lankytojams/palydovams, prieš įleidžiant į skyrių, bus matuojama temperatūra. Karščiuojantys lankytojai/palydovai į ligoninę neįleidžiami.

Švelninant karantino sąlygas, priimami siuntiniai visų skyrių pacientams, besigydantiems stacionare. Siuntiniai priimami nustatytomis valandomis: darbo dienomis nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 17 val. iki 19 val., savaitgaliais nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 17 val. iki 18 val. Siuntiniai priimami prie įėjimo į ligoninės rūbinę (pagrindinis įėjimas į ligoninę). Ant siuntinio prašome nurodyti paciento vardą, pavardę, skyrių. Perduoti galima maisto produktus, nealkoholinius gėrimus, reikiamus vaistus, higienos priemones, supakuojant juos viename sandariame švariame plastikiniame maišelyje, kuris prieš patenkant į skyrių privalomai bus dezinfekuojamas iš išorės. Nesandarūs, nešvarūs, netvarkingi siuntiniai nebus priimami.

Iki karantino pabaigos ligoninės administracijoje klientai ir toliau bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.