Įstaigos naujienos

Administracija

Tel.: (8 422) 52 435

Konsultacinės poliklinikos reg.

Priėmimo-skubiosios

pagalbos skyrius

Tel. (8 422) 52192

Visą parą

Tel. (8 422) 51646

Mob. 8 612 94 380

Darbo dienomis 7:30-19 val.

Gedimino g. 9, Radviliškis. Žemėlapis

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė, įstaigos kodas 171448341

Gedimino g. 9, LT-82174 Radviliškis, Tel. (8 422) 52 435, faks. (8 422) 60 210

El. paštas - info@radviliskioligonine.lt

1 ... 2 ... 3

Darbo dienomis 8-17 val.

Informuojame, kad šiuo metu vyksta svetainės atnaujinimo darbai, todėl gali pasitaikyti informacijos netikslumų !

2020 m. kovo mėn.

PACIENTŲ IR LANKYTOJŲ DĖMESIUI!

Radviliškio rajono savivaldybei paskelbus ūmių virusinių kvėpavimo takų infekcijos epidemijos pradžią, nuo 2020-03-06 Ligoninėje pradėtos taikyti priešepideminės infekcijų plitimą ribojančios priemonės – karantinas.

Siekiant kuo efektyviau užkirsti kelią COVID-19 (koronaviruso) plitimui, nuo 2020 m. kovo 6 d. pacientų lankymas ligoninėje DRAUDŽIAMAS.

Išimtiniais atvejais, kai Ligoninėje gydomo paciento būklė itin sunki, pacientus lankyti leidžiama nuo 11-13 val. ir 17-19 val. turint skyriaus vedėjo specialų leidimą.

Tikimės ligoninės pacientų ir jų artimųjų supratimo.

KITA SVARBI INFORMACIJA!

Gerbiami Radviliškio ligoninės pacientai,

reaguojant į 2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo, ligoninėje taip pat numatomi pokyčiai.

Nuo kovo 16 d. (pirmadienio) Radviliškio ligoninėje:

* Atidedamos planinės operacijos, išskyrus pagalbą ir sveikatos priežiūros paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų būtinosios medicinos pagalbos poreikis arba labai pablogėtų jo būklė.

* Atidedamos planinės konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos, dienos stacionaro paslaugos, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinąjai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė.

* Draudžiamas pacientų lankymas, išskyrus terminalinės būklės pacientų lankymą skyriaus vedėjo leidimu.

* Atidedamas ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas.

* Atidedamas profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymas.

* Administracija dirbs nuotoliniu būdu. Dokumentai, prašymai, skundai priimami el. paštu info@radviliskioligonine.lt. Gyventojai konsultuojami telefonu 8 422 52435 ( I-IV 8.00-17.00 val., V 8.00-15.45 val. Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.)

Prašome elgtis atsakingai ir vadovautis Sveikatos apsaugos ministerijos numatytomis rekomendacijomis.

SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS

Užtikrinant karantino sąlygas ir siekiant apsaugoti pacientus bei dirbantį personalą, Radviliškio ligoninėje pradedamas pacientų srautų skirstymas dar prieš pacientui patenkant į Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių. Tai bus atliekama apklausiant pacientus nuotoliniu būdu, naudojant vaizdo su garsu kamerą, įrengtą dešinėje įėjimo į Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių durų pusėje. Po kontrolinių klausimų dėl galimos koronaviruso infekcijos pacientai bus nukreipiami:

•Šeimos gydytojo konsultacijai;

•Konsultacijai karštąja linija 1808 dėl tikslingumo ištirti dėl COVID – 19 koronaviruso infekcijos mobiliąjame punkte;

•Į Respublikinę Šiaulių ligoninę (turinčią nurodymus tirti ir gydyti COVID-19 užsikrėtusius pacientus);

•Į Radviliškio ligoninės Izoliacines palatas per atskirą įėjimą: kryptis nurodyta geltonos spalvos lentelėse;

•Arba įprasta tvarka (nesant koronaviruso infekcijos atvejo rizikos) būs nukreipti į Radviliškio ligoninės Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių skubiai būtinajai pagalbai.

Dar kartą norime priminti, kad pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kelionės į užsienio šalis ar po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju,

•norint pasikonsultuoti, kilus klausimų skambinkite karštąja koronaviruso linija tel. 1808 – visą parą, visoje Lietuvoje, nemokamai;

•arba skambinkite greitosios pagalbos telefonu 112.

Atminkite, kad pažeidus Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos įstatymo reikalavimus, asmeniui gali būti taikoma ne tik administracinė, bet ir baudžiamoji atsakomybė.

Saugokite save ir kitus.

2020 m. balandžio mėn.

Šiauliuose pradėjo veikti karščiavimo klinika

Nuo 2020-04-06 Šiauliuose pradėjo veikti karščiavimo klinika. Į ją bus siunčiami viršutinių kvėpavimo takių infekcijos simptomų (šaltkrėtį, kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą) turintys ir nustatytus požymius atitinkantys (18-60 metų amžiaus, kūno temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną yra 37,8⁰ C ir daugiau iki karščiavimą mažinančių vaistinių vaistų vartojimo) pacientai, kuriems bus atliekami išsamesni tyrimai.

Karščiavimo klinika veikia viešojoje įstaigoje Šiaulių centro poliklinikoje (Vytauto g. 101, Šiauliai). Karščiavimo klinikos darbo laikas nustatomas atsižvelgiant į pacientų srautą. 

2020 m. balandžio mėn.

Paremkite įstaigą skirdami iki 1,2 % nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio

Kviečiame ir prašome skirti iki 1,2 proc. paramą nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio VšĮ Radviliškio ligoninei. Skirdami paramą prisidėsite prie gyventojų sveikatinimo ir veiklos gerinimo.

Prašymą už 2019 m. pervesti gyventojų pajamų mokesčio dalį ligoninei pateikti galite iki 2020 m. liepos 1 d.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymo paramos gavėjams FR0512 forma gali būti teikiama tik elektroniniu būdu, popieriuje užpildyti prašymai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.

2020 m. gegužės mėn.

RADVILIŠKIO LIGONINĖ -  SKAIDRI ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGA!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad po Radviliškio rajono savivaldybės sudarytos komisijos atlikto vertinimo, Radviliškio rajono tarybos 2020 m. gegužės 7 d. sprendimu Nr. T- 260 „Dėl Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo viešajai įstaigai Radviliškio ligoninei“ VšĮ Radviliškio ligoninei suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas!

Šis vardas suteikiamas tik toms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios atitinka aukščiausius skaidrumo kriterijus bei vykdo aktyvią korupcijos prevencijos veiklą.

VšĮ Radviliškio ligoninei suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas - tai nuopelnas, kuris yra paremtas pagarbiais bendradarbiavimo santykiais tarp medicinos darbuotojų ir pacientų.

Ačiū Jums!

2020 m. gegužės mėn.

REGISTRACIJA Į JAUNIMO SAVANORIŠKĄ TARNYBĄ

VšĮ Radviliškio ligoninei š.m. gegužės 6 d. buvo suteikta akreditacija 6 savanorių programoms, taigi esame jaunimo savanorius priimanti organizacija. Laukiame savanorių!

2020 m. gegužės mėn.

RADVILIŠKIO LIGONINĖJE ATNAUJINTOS PLANINĖS AMBULATORINĖS IR STACIONARINĖS PASLAUGOS

Nuo 2020-05-11 Radviliškio ligoninėje pradėtas etapinis planinių stacionarinių (taip pat ir slaugos ir palaikomojo gydymo) bei ambulatorinių paslaugų teikimas.

Primename, kad ligoninė dirba karantino režimu, todėl prioritetas teikimas nuotolinėms gydytojų specialistų konsultacijoms, planinių pacientų skaičius ribojamas, ligonių lankymas (išskyrus terminalinės būklės pacientus) draudžiamas.

Prieš patenkant į ligoninę, Priėmimo–skubiosios pagalbos skyriuje vykdomas pacientų rūšiavimas (triažas) nuotolinės apklausos būdu dėl COVID-19 infekcijos tikimybės.

Į Konsultacinę polikliniką (toliau – KP) pacientai patenka tik prieš 10 min. iki jiems paskirto vizito laiko. Prieš įleidžiant, tikrinami paciento asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai, registracija, elektroninis siuntimas ir temperatūra. Pacientas (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo) / vienas iš tėvų lydintis pacientą ir vaikas nuo 6 metų privalo dėvėti kaukę.

Karščiuojantis palydovas į KP neįleidžiamas.

2020 m. gegužės mėn.

PACIENTŲ DĖMESIUI

KARANTINO METU PROFILAKTINIAM SVEIKATOS PATIKRINIMUI PACIENTAI NEBUS PRIIMAMI

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos Valstybės operacijų vadovo 2020 m. kovo 16 d. sprendimu nr. V-387 „Dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimo paskelbus karantiną Lietuvos Respublikos teritorijoje“:

Karantino režimo metu netaikomas reikalavimas įsidarbinantiems ir (ar) dirbantiems asmenims turėti galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą.

Pasibaigus karantino režimo laikotarpiui, darbdaviai nukreipia darbuotojus, neturinčius galiojančios sveikatos patikrinimo pažymos, privalomam profilaktiniam sveikatos tikrinimui.

Karantino laikotarpiu turi būti sudaryta galimybė nuotoliniu būdu išduoti vairuotojo sveikatos patikrinimo elektroninę medicininę pažymą (forma e083-1) 2 grupės transporto priemonių (c, d, c1, c1e, ce, d1, d1e, de kategorijų) vairuotojams, vykstantiems atsivežti krovinių į užsienio valstybes, kuriems būtina pasikeisti vairuotojo pažymėjimą. Dėl to vairuotojas kreipiasi savo asmens sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje yra prisirašęs.

2020 m. gegužės mėn.

RADVILIŠKIO LIGONINĖJE ŠVELNINAMAS KARANTINO REŽIMAS

Atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas šalyje, Radviliškio ligoninėje nuo gegužės 18 d. taip pat švelninamas karantino režimas.

Jau atnaujintos planinės operacijos, planinis guldymas į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių, planinės ambulatorinės konsultacijos ir diagnostinės procedūros Konsultacinėje poliklinikoje (paslaugos teikiamos pagal suderintus ir patvirtintus sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planus). Tačiau ambulatorinės medicinos reabilitacijos paslaugos, dienos stacionaro paslaugos, profilaktiniai sveikatos patikrinimai ir prevencinių programų vykdymas dar atidedamas iki karantino pabaigos.

2020 m. gegužės mėn.

KOKIAIS ATVEJAIS TEIKIAMA INFORMACIJA APIE PACIENTO SVEIKATĄ TELEFONU

Duomenų apsaugą ir pacientų teises reglamentuojantys teisės aktai įpareigoja išlaikyti paciento informacijos, susijusios su sveikata, konfidencialumą ir paciento privataus gyvenimo neliečiamumą. Visa informacija apie paciento buvimą Ligoninėje, sveikatos būklę, diagnozę, prognozes ir gydymą, taip pat visa kita asmeninio pobūdžio informacija apie pacientą yra laikoma konfidencialia ir po paciento mirties.

Atsižvelgdami į karantino laikotarpiu nustatytus ribojimus ir suvaržymus, o taip pat į toli nuo tėviškės išvykusių artimųjų lūkesčius, primename informacijos apie VšĮ Radviliškio ligoninėje besigydančio paciento sveikatos būklę teikimo telefonu tvarką...

2020 m. gegužės mėn.

RADVILIŠKIO LIGONINĖJE DARBĄ PRADEDA NAUJA GYDYTOJA VAIKŲ KARDIOLOGĖ

2020 m. birželio 9 d. VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje darbą pradeda profesionali gydytoja vaikų kardiologė Aurelija Pukienė.  Gydytoja teiks visas antro lygio vaikų kardiologo paslaugas.

Primename, kad karantino metu gydytojo konsultanto konsultacijai gali registruoti tik vaikų ligų gydytojas arba šeimos gydytojas.

Daugiau informacijos telefonu (8 422) 51646 arba el. paštu info@radviliskioligonine.lt.

2020 m. birželio mėn.

RADVILIŠKIO LIGONINĖJE DARBĄ PRADEDA NAUJA FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS GYDYTOJA

Nuo 2020 m. birželio 22 d. VšĮ Radviliškio ligoninės komandą papildys nauja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Margarita Kiaunytė.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas padeda po ligos grįžti į normalų įprastą gyvenimą, sustiprinti sveikatą, pagreitina  daugelio ligų sveikimo procesą, padeda atstatyti organizmą po traumų ir/ar operacijų. Gydytojas konsultacijos metu įvertina paciento sveikatos būklę, sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi reabilitacijos efektyvumą, prireikus koreguoja programą, siunčia į ambulatorinę, stacionarinę, kt. reabilitaciją, konsultuoja pacientus sveikos gyvensenos, ergonomiškos veiklos bei aplinkos pritaikymo klausimais.

Radviliškio ligoninėje taip pat konsultuoja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Vidas Dugnas ir Snieguolė Angelė Valečkienė.

Registracija vykdoma telefonu (8 422) 51646. Būtina turėti elektroninį siuntimą.

2020 m. birželio mėn.

PACIENTŲ ARTIMŲJŲ DĖMESIUI

Primename, kad siekiant sumažinti riziką pacientams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusine infekcija, pacientų lankymas VšĮ Radviliškio ligoninėje yra draudžiamas, išskyrus terminalinės būklės pacientų lankymą gydančio gydytojo leidimu, suderinus su skyriaus vedėju arba direktoriaus pavaduotoja medicinai.

Atsiprašome dėl laikinų ribojimų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui.

2020 m. liepos mėn.

PACIENTŲ IR JŲ ARTIMŲJŲ DĖMESIUI!

KEIČIASI PACIENTŲ LANKYMO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS METU TVARKA

Informuojame, kad nuo liepos 14 d. Radviliškio ligoninėje keičiasi pacientų lankymo tvarka:

• Visų stacionaro skyrių (išskyrus Slaugos ir palaikomojo gydymo) pacientus lankyti leidžiama tik su gydančio gydytojo, skyriaus vedėjo leidimu.

• Lankytojai gali lankyti pacientus tik griežtai numatytomis lankymo valandomis: nuo 11 iki 13 val.  ir nuo 17 val. iki 19 val, savaitgaliais nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 16 val. iki 18 val. arba specialiai paskirtu laiku.

• Lankymo trukmė neturi trukti ilgiau 15 min.

• Daugiavietėje palatoje vienu metu gali būti ne daugiau kaip 1 lankytojas.

• Lankytojas privalo dėvėti kaukę ir laikytis rankų higienos reikalavimų. Ateinant ir išeinant iš skyriaus, pastato, padalinio dezinfekuoti rankas.

• Lankyti pacientą leidžiama paciento gydymo stacionare ligos istorijoje kaip paciento atstovas/atstovai įrašytiems asmenims ir artimiems giminaičiams: paciento sutuoktiniui, sugyventiniui (partneriui), paciento tėvams (įtėviams), paciento vaikams (įvaikiams), broliams ir seserims.

• Pacientą lankyti gali tik asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), staiga atsiradusių uoslės ar skonio pojūčio praradimo simptomų, viduriavimo požymių bei asmenys, kuriems nėra taikomas saviizoliacijos režimas dėl epidemiologinės situacijos ir nebuvę kontakte su sergančiuoju.


Siekiant užtikrinti pacientų ir personalo saugumą, visiems lankytojams, prieš įleidžiant į ligoninę ar skyrių, matuojama temperatūra, darbuotojas patikrina ar lankytojas turi kaukę, ar teisingai ją užsidėjęs. Karščiuojantys, nedėvintys apsauginių kaukių lankytojai į ligoninę neįleidžiami.

2020 m. liepos mėn.

Dėl epidemiologinės situacijos viešojoje įstaigoje Radviliškio ligoninėje

Viešojoje įstaigoje Radviliškio ligoninėje atlikus epidemiologinės situacijos tyrimą, nustatytas hospitalinių infekcijų protrūkis, t.y. kai du arba daugiau patvirtinti niežų atvejų ir mažiausiai du įtariami atvejai kolektyve dviejų savaičių laikotarpiu. Taikomos visos hospitalinės infekcijos valdymo priemonės. Epidemiologinė situacija yra valdoma. Ligoninės pacientai ir personalas yra stebimi. Jiems taikomos visos prevencinės priemonės.

2020 m. rugpjūčio mėn.

2020 rugpjūčio 1 d. prie VšĮ Radviliškio ligoninės Konsultacinės poliklinikos specialistų komandos prisijungė gydytojas urologas Titas Telksnys

Gydytojo darbo kryptys: Inkstų, šlapimo pūslės, prostatos onkologinės ligos, gerybinė prostatos hiperplazija, inkstų ir šlapimo pūslės akmenligė, uždegiminės šlapimo takų ligos, lytiškai plintančios ligos, šlapimo nelaikymas, seksualinės funkcijos sutrikimai.

Radviliškio ligoninėje taip pat konsultuoja gydytojai urologai Justinas Dzidzevičius ir Ona Krikščiūnienė.

Registracija konsultacijai vykdoma telefonu, numeriu (8 422) 51646

2020 m. rugpjūčio mėn.

NORIME PASIDŽIAUGTI PIRMAISIAIS SAVANORIAIS

Liepos 3 d. savanorystę Radviliškio ligoninėje pradėjo trys jaunos, aktyvios ir pozityvios merginos – Aistė, Eva ir Miglė.

Savanorystės reikšmė ypatinga dėl įnašo kuriant visuomenės gerovę, stiprinant socialinius ryšius, įtraukiant piliečius į aktyvų dalyvavimą visuomenės ar vietos bendruomenės gyvenime.

Dalinamės pačių merginų pranešimais apie save ir jų pasirinkimą savanoriauti:

„Sveiki, mano vardas Aistė, man septyniolika metų ir šiuo metu savanoriauju Radviliškio ligoninėje. Esu draugiška, padedanti ir išklausanti. Mėgstu krepšinį, ir palaikau Kauno Žalgirio komandą. Tikiuosi, kad kažkada susitiksime ir būsiu nebe savanorė, bet medicinos personalo dalis!"

„Esu Eva, mokausi Lizdeikos gimnazijoje, baigiau 11 klasių. Esu aktyvus žmogus, mėgstu naujoves kasdienybėje. Negaliu pakęsti rutinos. Gal dėl šių priežasčių pasirinkau naują, net šešis mėnesius trunkantį iššūkį - savanorystę. Kodėl ligoninėje? Nes noriu svarbiausią turimą dalyką - laiką - dovanoti kitiems, o pati įgyti neįkainojamų medicininių žinių gyvenimui. Tikiu, jog laikas neprailgs, o patirtis liks ilgam."

„Sveiki, esu Miglė, man septyniolika metų ir šiuo metu savanoriauju Radviliškio ligoninėje. Nuo vaikystės svajojau tapti gydytoja ir pasitaikiusi proga iš arčiau susipažinti su šia profesija man yra be galo svarbi. Sieksiu to, kad ateityje susitiktumę čia pat, bet jau būčiau jūsų gydytoja!"