Dėl komentarų apie Radviliškio ligoninę viešojoje erdvėje

• 2021-04-22

Šiuo metu Radviliškio ligoninėje dirba virš 300 medicinos darbuotojų, visi jie savo darbą stengiasi atlikti nepriekaištingai. Pasitaiko įvairių situacijų, kuomet kažkas nepasiseka ar susiklosto ne taip, kaip buvo planuota, tačiau sąmoningai ar tyčia darbuotojai su pacientais nesielgia blogai. Gydytojai taip pat nėra stebukladariai, visgi pasitaiko išskirtinių aplinkybių ir malonių momentų, kuomet gydytojai už savo atsakingą darbą ir kokybiškai suteiktas medicinines paslaugas gauna šimtus nuoširdžių padėkų. Deja, viešojoje erdvėje dalis visuomenės nepagrįstai stengiasi sumenkinti medicinos darbuotojų darbą, vis dėlto ligoninės administracija atsakingai nagrinėja kiekvieną situaciją individualiai ir remiantis padarytomis išvadomis daro viską, kad blogi pavyzdžiai nesikartotų.

Primename, kad kiekvienas pacientas ar jo šeimos narys gali pateikti nusiskundimus apie ligoninę ar jos personalą paštu, el. paštu, rašant į ligoninės „Facebook“ paskyrą ar tiesiogiai atvykus į administraciją. Apgailestaujame, kad dalis pateiktų nusiskundimų būna nekonkretūs ir bendro pobūdžio, todėl nagrinėjant gautą skundą, tiesiog, neįmanoma tiksliai identifikuoti netinkamo ligoninės personalo elgesio ar nekokybiškai suteiktų medicininių paslaugų.

Paskutiniu metu darosi neaišku kodėl, dėl kokių priežasčių ar kokių tikslų siekiant, nepagrįstai yra šmeižiami ne tik Radviliškio ligoninės darbuotojai, bet ir pati įstaiga. Kiekvienas, apsilankęs ligoninėje bei turintis konkrečių nusiskundimų personalo ar suteiktų medicininių paslaugų kokybe, gali juos siųsti ir pateikti el. paštu: info@radviliskioligonine.lt , o tie, kurie komentuojate ir savo nuomonę išsakote viešai, prašyčiau situaciją detalizuoti, tik tuomet Jūsų skundą galėtumėme tinkamai išanalizuoti ir išnagrinėti.