Ligoninėje pailgintas dienos stacionaro paslaugos vaikams teikimo laikas

• 2020-01-10

Nuo 2020 m. sausio 20 d. VšĮ Radviliškio ligoninėje dienos stacionaro paslauga vaikams bus teikiama darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 8 val. iki 17 val.

Dienos stacionaro paslauga – planinė gydomoji ir (ar) diagnostinė asmens sveikatos priežiūros veikla, kurios metu užtikrinama paciento priežiūra iki 8 valandų. Tai ypatingai aktualu kalbant apie mažiausių pacientų gydymą. Pasinaudojant dienos stacionaro galimybėmis, vaikai dar tą pačią dieną gali grįžti į namus kartu su tėvais, o kitą dieną, jeigu reikalinga, vėl atvykti pas gydytojus. Pacientus raginame nebijoti ir patiems teirautis gydytojų, ar vaikams skirtos procedūros, gydymas gali būti atliktas dienos stacionare.

Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams, turintiems siuntimą, dienos stacionaro paslaugos teikiamos nemokamai.

Dienos stacionaro paslaugas vaikams VšĮ Radviliškio ligoninėje nuo 2020 m. sausio 20 d. teiks vaikų ligų gydytojos Janina Vainauskienė, Kornelija Nekrašienė ir Danutė Povelauskienė.