Radviliškio ligoninė nėra teisėsaugos tyrimo akiratyje

• 2021-03-05

Šiomis dienomis viešoje erdvėje paskleista netiksli informacija, neva mūsų įstaiga bei darbuotojai yra patekę į Specialiųjų tyrimų tarnybos akiratį šiai tiriant sveikatos apsaugos sektoriaus viešuosius pirkimus.

Pasak direktoriaus Vaido Smalinsko, šie gandai neturi jokio faktinio pagrindo ir atsiradę daliai informacija besidalinančių gyventojų neįsigilinus bei be jokio pagrindo susiejus dvi skirtingas įstaigas – polikliniką ir ligoninę. VšĮ „Radviliškio ligoninė“ administracija nėra sulaukusi jokių klausimų ar priekaištų iš Specialiųjų tyrimų tarnybos, darbuotojai nėra įtraukti į vykstantį tyrimą. Jeigu teisėsaugos tarnybos tokių klausimų turėtų, ligoninės administracija yra pasiruošusi aktyviai bendradarbiauti, pateikti visą galimai dominančią informaciją.