Radviliškio ligoninėje darbą pradeda nauja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

• 2020-06-22

Nuo 2020 m. birželio 22 d. VšĮ Radviliškio ligoninės komandą papildys nauja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Margarita Kiaunytė.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas padeda po ligos grįžti į normalų įprastą gyvenimą, sustiprinti sveikatą, pagreitina  daugelio ligų sveikimo procesą, padeda atstatyti organizmą po traumų ir/ar operacijų. Gydytojas konsultacijos metu įvertina paciento sveikatos būklę, sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi reabilitacijos efektyvumą, prireikus koreguoja programą, siunčia į ambulatorinę, stacionarinę, kt. reabilitaciją, konsultuoja pacientus sveikos gyvensenos, ergonomiškos veiklos bei aplinkos pritaikymo klausimais.

Radviliškio ligoninėje taip pat konsultuoja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Vidas Dugnas ir Snieguolė Angelė Valečkienė.

Registracija vykdoma telefonu (8 422) 51646. Būtina turėti elektroninį siuntimą.