Radviliškio ligoninę aplankė LR Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus

2014 m. spalio 8 d. VšĮ Radviliškio ligoninę aplankė Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus. Į susitikimą taip pat atvyko Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis ir Vyriausioji savivaldybės gydytoja Vitalija Kungienė.

Ministro Pirmininko patarėjas sveikatai Antanas Vinkus atvyko į Radviliškio ligoninę, norėdamas asmeniškai susipažinti su mažesnių miestų ligoninėmis, iš darbuotojų bei šių įstaigų pacientų išgirsti jų nuomonę apie Lietuvos sveikatos sistemą, iššūkius su kuriais jie susiduria. Jis apžiūrėjo ligoninės skyrius, pasidžiaugė modernia ir šiuolaikiška ligoninės aplinka, pabendravo su ligoninės darbuotojais bei pacientais, išklausė jų išsakytas sveikatos sistemos problemas. Išvykdamas pažadėjo informuoti Ministrą Pirmininką apie Radviliškio ligoninės pacientų ir darbuotojų lūkesčius, iškeltas problemas, palinkėjo visiems medicinos darbuotojams nuoširdaus darbo, pagarbos, pasitikėjimo vieniems kitais, vienybės ir gailestingumo.

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2014 m. spalio mėn.