Radviliškio ligoninėje – naujas vadovas

Nuo 2018 m. rugpjūčio 16 d. ligoninės direktoriaus pareigas pradėjo eiti     Vaidas Smalinskas, laimėjęs Radviliškio rajono savivaldybės skelbtą konkursą.

Anksčiau Vaidas Smalinskas dirbo Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje, tuometinėje valdyboje – nuo 1992 metų trejus metus ėjo Ekonomikos skyriaus vedėjo pavaduotojo, dvejus – Finansų, ekonomikos ir vietinio ūkio plėtojimo skyriaus vedėjo pareigas. Vėliau dirbo „Sodroje“ – 15 metų vadovavo „Sodros“ Radviliškio skyriui, po reorganizacijos, Radviliškio skyrių prijungus prie Šiaulių, dirbo „Sodros“ Šiaulių skyriuje Įmokų išieškojimo skyriaus vedėjo pavaduotoju. Beveik ketverius metus buvo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariu. V. Smalinskas 1991 metais baigė Vilniaus universitetą ir įgijo prekių žinovo kvalifikaciją, 2003 metais Lietuvos teisės universitete įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį.

Pirmojo susitikimo su ligoninės kolektyvu metu naujasis direktorius sakė, kad jis stengsis gerinti ligoninėje teikiamų paslaugų kokybę, kad pacientai apie ligoninę atsilieptų tik geriausiais žodžiais, kad stengsis standartizuoti ligonėje vykstančius procesus bei procedūras, kuo daugiau dokumentų perkelti į elektroninę erdvę, palaikyti gerus santykius su savivaldybe (steigėju) bei kitomis sveikatos priežiūros įstaigomis. Sieks, kad ligoninė būtų patraukli žmonėms, kurie norėtų čia atvykti gydytis iš įvairiausių šalies kampelių.

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2018 m. rugpjūčio mėn.