Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje siūlome įsigyti dovanų kuponus. Nustebinkite savo artimuosius, tegul Jie būna sveiki ir laimingi.

Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje pacientai gali įsigyti dovanų kuponus. Dovanų kuponas (toliau kuponas) - tai specialus nustatytos formos blankas su kupono informacija, kuri patvirtina išankstinio mokėjimo faktą ir suteikia kupono turėtojui teisę įsigyti Radviliškio ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje teikiamas paslaugas, kurioms nereikalingas reabilitologo siuntimas.

1. Dėl registracijos ir papildomos informacijos kreipkitės į VšĮ Radviliškio ligoninės Ambulatorinės reabilitacijos skyriaus vyresnįjį slaugytoją – slaugos administratorių Tel. 8 686 68 209, I-V 08:00 – 17:00.

• Dovanų kuponu galite atsiskaityti už Ambulatorinės reabilitacijos skyriuje teikiamas paslaugas, kurioms nereikalingas reabilitologo siuntimas.

• Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.

• Jei suteiktų paslaugų suma viršija dovanų kupono vertę, atsiradusį skirtumą apmoka dovanų kupono turėtojas.

• Jei suteiktų paslaugų kaina mažesnė nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.

• Dovanų kuponas negalioja, jei nėra unikalaus kupono numerio ir datos.

• Gavus dovanų kuponą, būtina išankstinė registracija.

• Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

• Jei kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas negaliojančiu.

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija, 2018 m. lapkričio mėn.