Administracijos kontaktai

Vadovybė

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
Direktorius Vaidas Smalinskas (8 422) 52 435 vaidas.smalinskas@radviliskioligonine.lt
L.e.p. direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Stirbienė (8 422) 52 435 jolanta.stirbiene@radviliskioligonine.lt
L.e.p. vyriausioji finansininkė (buhalterė) Sigita Lukšienė (8 422) 51 331 sigita.luksiene@radviliskioligonine.lt
Vyriausioji slaugytoja – slaugos administratorė Greta Gudžiūnienė (8 422) 52 435 greta.gudziuniene@radviliskioligonine.lt

Kiti specialistai

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
Administratorė Jurgita Kerpienė (8 422) 52 435 info@radviliskioligonine.lt
Viešųjų pirkimų specialistas Dalia Norkienė (8 422) 52 435 dalia.norkiene@radviliskioligonine.lt
Vaistininkas-provizorius Genovaitė Gabrilaitienė (8 422) 52 435 genovaite.gabrilaitiene@radviliskioligonine.lt
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas Svetlana Senionienė (8 422) 52 435 svetlana.senioniene@radviliskioligonine.lt

Bendrųjų reikalų skyrius

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
L.e.p. skyriaus vedėja Greta Červinskaitė – Simanavičienė (8 422) 52 435 greta.simanaviciene@radviliskioligonine.lt
Vyriausioji personalo specialistė Sonata Šereivienė (8 422) 52 435 sonata.sereiviene@radviliskioligonine.lt
Vyriausiasis IT specialistas Genadijus Marudinas (8 422) 52 435 genadijus.marudinas@radviliskioligonine.lt
IT specialistas Audrius Vizbaras (8 422) 52 435 audrius.vizbaras@radviliskioligonine.lt
Specialistė radiacinei saugai Gražina Šetikienė (8 422) 52 435 grazina.setikiene@radviliskioligonine.lt
Specialistas medicinos prietaisų priežiūrai Genadij Aleksejenko (8 422) 52 435 genadij.aleksejenko@radviliskioligonine.lt

Apskaitos ir statistikos skyrius

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
L.e.p. vyriausioji finansininkė (buhalterė) Sigita Lukšienė (8 422) 51 331 sigita.luksiene@radviliskioligonine.lt
Vyriausiojo finansininko (buhalterio) pavaduotojas      
Buhalterė Lina Žiūrienė (8 422) 51 331 lina.ziuriene@radviliskioligonine.lt
Buhalterė Vilma Savickienė (8 422) 51 331 v.savickiene@radviliskioligonine.lt
Sveikatos statistikė Dalia Remeikienė (8 422) 52 435 dalia.remeikiene@radviliskioligonine.lt
Sveikatos statistikė Violeta Valainienė (8 422) 52 435 violeta.valainiene@radviliskioligonine.lt
Archyvarė Jolanta Ilevičienė (8 422) 52 435 jolanta.ileviciene@radviliskioligonine.lt

Vidaus medicininio audito grupė

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
Vidaus medicininio audito grupės vadovė Aistė Ginaitienė (8 422) 52 435 aiste.ginaitiene@radviliskioligonine.lt

Infekcijų kontrolės skyrius

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
L.e.p. skyriaus vedėja Laima Kupčinskienė (8 422) 52 435 laima.kupcinskiene@radviliskioligonine.lt
Infekcijų kontrolės gydytojo padėjėja Greta Gudžiūnienė (8 422) 52 435 greta.gudziuniene@radviliskioligonine.lt

Ūkio skyrius

Pareigos Vardas, Pavardė Tel. nr. El. paštas
Vyriausiasis inžinierius Kęstutis Čiūdaras (8 422) 52 435 kestutis.ciudaras@radviliskioligonine.lt
Inžinierius-energetikas Linas Karanauskas (8 422) 52 435 linas.karanauskas@radviliskioligonine.lt
Specialistė ūkio reikalams Vitalija Januševičienė (8 422) 52 435 vitalija.januseviciene@radviliskioligonine.lt
Vyresnysis vairuotojas Juozas Kalpokas (8 422) 52 435 juozas.kalpokas@radviliskioligonine.lt
Teksto dydis