Norite atsidėkoti, skirkite mums paramą!

Mes siekiame, kad mūsų ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų. Nesivarginkite ieškoti dovanų, norėdami padėkoti gydytojams, slaugytojams, juk geriausia padėka – Jūsų šypsena!

Jūs taip pat turite teisę bei galite savanoriškai ir neatlygintinai suteikti mūsų įstaigai paramą, kuri leistina pagal galiojantį Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą.

Parama gali būti suteikiama keliais būdais:

• įmokant į įstaigos kasą (galima ir anonimiškai);
  • mokėjimo pavedimu į VšĮ Radviliškio ligoninės paramos sąskaitą LT25 7181 4000 0013 0715, AB Šiaulių bankas, pavedimo paskirtyje nurodant PARAMA.
  • paskirdami Radviliškio ligoninei iki 1,2 procento sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis papildomų materialinių išlaidų. Nusprendę skirti iki 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio dalį ligoninei, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai. Daugiau informacijos rasite čia

Taip mes visi išvengsime konfliktinių situacijų, o Jūs turėsite galimybę realizuoti savo teisę teikti paramą ir patiems kontroliuoti jos įgyvendinimą. Jūsų parama bus panaudota įstatymų nustatyta tvarka.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums yra labai svarbi. Dėkojame Jums!

Paramos gavėjo kodas: 171448341
Pavadinimas: VšĮ Radviliškio ligoninė