Kitų įstaigų informaciniai pranešimai

“ASMENŲ, PRIKLAUSOMŲ NUO PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ, SOCIALINĖ INTEGRACIJA”

Projekto tikslas – padėti asmenims, priklausomiems nuo psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo, integruotis į darbo rinką, siekiant išvengti jų socialinės atskirties.

Atsakymus į visus klausimus, kaip lengvai ir greitai atsisakyti rūkymo įpročio, rasite svetainėje www.nerukysiu.lt

2015 m. gegužės mėn. Nacionalinis Transplantacijos Biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos

„Pirmiausia, gydymo būdas, apie kurį kalbame, neatskiriamas nuo žmogiškojo dovanojimo akto. Iš tikrųjų, transplantacija neįmanoma be išankstinio aiškaus, laisvo ir sąmoningo donoro arba juridiškai jį atstovaujančių asmenų, dažniausiai artimųjų, apsisprendimo. Tai sprendimas be atlyginimo atiduoti savo kūno dalį, kad kitas žmogus būtų sveikas ir galėtų gyventi. Taigi, medicininis transplantacijos įgyvendinimas padaro įmanomą donoro auką – nuoširdų savęs dovanojimą, išreiškiantį mūsų nenumaldomą norą mylėti vienybėje.“ (Jonas Paulius II)

Nuo 2013 m. rugpjūčio 1 d. visi pacientai, kurie gulėjo ligoninėje ir gydėsi, galės gauti išsamią informaciją apie tai, kiek už jų gydymą sumokėjo valstybė Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Tokius duomenis jiems pateiks teritorinės ligonių kasos (TLK), apibendrinusios gydymo įstaigų pateiktą informaciją.

Teksto dydis
Contrast