Atsiliepimai ir skundai

Atsiliepimai ir skundai

Didelis ačiu Mindaugui Dambrauskui.už klubo operacija.

5,0 rating
2023-01-30

Didelis ačiū Mindaugui Dambrauskui už klubo operacija.

Vaidas

PADĖKA

5,0 rating
2023-01-27

Nuoširdus ačiū gyd. Laurynui Mažeikiai ir visai jo komandai už atliktą operaciją ir pooperacinį rūpestį. Dar kartą tariu didelį AČIŪ.

Elė

Padėka

5,0 rating
2023-01-03

Didžiulė padėka ortopedijos ir traumatologijos skyriaus personalui už nuostabią priežiūrą, pagarbą, draugiškumą ir labai gerą atmosferą. Didžiulis ačiū skyriaus vedėjui Evaldui Kascėnui-rūpestis, profesionalumas 100%!

Julija

Padėka

5,0 rating
2022-12-30

Nuoširdžiausias AČIŪ gydytojui Mindaugui Dambrauskui už atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją ir suteiktą šansą gyventi pilnavertį gyvenimą. Tuo pačiu širdingai Dėkoju reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojai Jurgitai Mikalauskaitei-Bložienei ir jos komandai už gilų miegą operacijos metu, bei sklandų pažadinimą ir rūpestį po operacijos. Dėkoju visam ortopedijos traumatologijos skyriaus personalui už nuoširdų rūpestį, per visą buvimo laiką skyriuje neteko susidurti su darbuotoju kuris būtų abejingas savo darbui. AČIŪ JUMS VISIEMS. SĖKMĖS JŪSŲ DARBUOSE.

Artūras

Padėka Audronei Šklenikienei

5,0 rating
2022-11-22

Nuoširdi padėka Vidaus ligų skyriaus gydytojai Audronei Šklenikienei už rūpestį, palaikymą, pagalbą, tinkamo gydymo ieškojimą, šiltą bendravimą. Tai gydytoja kruopščiai atliekanti ne tik savo tiesiogines pareigas, bet ir kurianti ryšį su pacientu teikdama jam pasitikėjimo ir komfortiškumo jausmą būnant gydymo įstaigoje.

Ervida

Palikite atsiliepimą ar skundą

Teksto dydis
Contrast