Atsiliepimai ir skundai

Atsiliepimai ir skundai

Padėka

5,0 rating
2023-11-10

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Laurynui MAŽEIKAI už pagalbą ir konsultaciją, už požiūrį žmogaus bėdoms, papildomai konsultuojant ne tik tai, kas nurodyta siuntime. Jūs nuostabus, AČIŪ!

Kristina

Padėka

5,0 rating
2023-11-07

Nuoširdžiai dėkoju Radviliškio ligoninės endoskopuotojui Laurynui Kameneckui, Bendrosios praktikos slaugytojai Evelinai ir visai komandai už nuoširdumą, paprastumą ir profesionalumą, atliekant kolonoskopijos tyrimą.

Aldona

Padėka

5,0 rating
2023-10-30

Dėkoju gydytojui traumatologui Mindaugui Dambrauskui už profesionaliai atliktą menisko operaciją. Ačiū ir visoms skyriaus darbuotojoms už nuoširdžią priežiūrą ir pagalbą.

Valentina

Padėka

5,0 rating
2023-08-23

Rekomenduoju 100 proc. Gydytoją traumatologą Tomą Januševičių. Gydytojas labai profesionalus ir geras. Informaciją pateikia labai aiškiai, nedaugžodžiauja, kalba tiesiai į temą. Esu labai dėkinga už atliktą kelio operaciją. Taip pat puikios ir malonios šio skyriaus medikės slaugytojos, anesteziologė. Su pagarba G. L.

Gitana

Padėka

5,0 rating
2023-08-18

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai P.Juodienei ir slaugytojai V.Jasmontienei už suteiktą pagalbą. Juk gydo ne tik profesionali pagalba, bet ir geras žodis.
Ištvermės Jums abiems ir Dievo palaimos!

Aleksandra

Palikite atsiliepimą ar skundą

Teksto dydis
Contrast