Atsiliepimai ir skundai

Atsiliepimai ir skundai

Padėka

5,0 rating
2022-06-08

Širdingai dėkoju E.Kasčėnui už atliktą klubo endoprotezavimą. Dabar gyvenu be nuolatinio skausmo. AČIŲ jums.

Dainoras

Padėka

5,0 rating
2022-06-06

Nuoširdžiai dėkoju Tomui Januševičiui už atliktą kelio sąnario endoprotezavimo operaciją.Kai atvažiavau į Valakupių reabilitacijos centrą ir atliko pirmą perrišimą, tai nustebo kieno toks gražus “parašas” -siūlė, tokio Vilniuje nėra matę. Tada papasakojau, kad gimtinėje dariau operaciją ir ją atliko gyd.Tomas..Dar noriu padėkoti personalui už dėmesį-tai slaugytojos Danguolė ir Regina, bei “kvietėte šlavėją” sanitarė Rimutė, kurios būdavo dėmesingos ir geros nuotaikos , tuo palengvino pooperacinį gijimą. Visiems vilniečiams siūlau šį traumatologą -jis tikras profesionalas.

Virginija

Padėka

5,0 rating
2022-04-12

Noriu padėkoti kineziterapeutei Dovilei Grinevičienei už profesionalų darbą, rūpestingumą, nuoširdų bendravimą. Nuoširdus AČIŪ.

Rima

Padėka

5,0 rating
2022-03-10

Nuoširdu ačiū gyd.Evaldui Kascėnui ir visai jo komandai už atliktą menisko operaciją.Tai profesionalūs , taktiški , nuoširdūs ir paprasti specialistai , verti tikrojo Mediko vardo.Ačiū jums.

Jolanta

Padėka

5,0 rating
2022-03-08

Radviliškio ligoninės fizioterapijos kabinete dirba slaugytoja Danguolė Motiečienė. Labai norėčiau jai padėkoti už jos nuoširdumą, pagarbą žmogui. Ji visada maloni, besišypsanti, padedanti. Tokių medikų dabar mažai. Ačiū jums Danguole. Būkite ir toliau tokia nepailstanti ir miela,o mes noriai pas jus lankysimės.

Nijolė

Palikite atsiliepimą ar skundą

Teksto dydis
Contrast