Atsiliepimai ir skundai

Atsiliepimai ir skundai

Padėka

5,0 rating
2023-08-23

Rekomenduoju 100 proc. Gydytoją traumatologą Tomą Januševičių. Gydytojas labai profesionalus ir geras. Informaciją pateikia labai aiškiai, nedaugžodžiauja, kalba tiesiai į temą. Esu labai dėkinga už atliktą kelio operaciją. Taip pat puikios ir malonios šio skyriaus medikės slaugytojos, anesteziologė. Su pagarba G. L.

Gitana

Padėka

5,0 rating
2023-08-18

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai P.Juodienei ir slaugytojai V.Jasmontienei už suteiktą pagalbą. Juk gydo ne tik profesionali pagalba, bet ir geras žodis.
Ištvermės Jums abiems ir Dievo palaimos!

Aleksandra

PADĖKA

5,0 rating
2023-05-16

„Noriu padėkoti Radviliškio ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjai ir gydytojai Zitai Rimkevičiūtei už nustatytą diagnozę mano mamai G. G., gydymą, šiltus žodžius ir palaikymą. Taip pat šio skyriaus slaugytojų padėjėjoms už kantrybę ir sunku darbą. Priėmimo skyriaus slaugytojai Vidai Grybaitei-Bajelienei už operatyvų darbą. Nuoširdus ačiū.
Pagarbiai, duktė D. G.“

Daiva

Didelis ačiu, Vidaus ligų skyriaus Vedejai Zitai Rimkevičiūtei

5,0 rating
2023-04-25

Nuoširdus ačiū Jums ir Jūsų vadovaujamam Vidaus ligų skyriaus kolektyvui už atsidavimą darbui ir profesionalumą.
Atiduodami pasauliui, ką turite geriausio, rizikuojate likti nuogi. – Vis dėlto duokite tai, ką turite geriausio!- Šv. Teresės žodžiai.“

Rita

Padėka gydytojai Daivai Sadauskienei

5,0 rating
2023-04-15

Noriu padėkoti gydytojai neurologei Daivai Sadauskienei už atidų ir jautrų rūpestį gydant mūsų mamą J. L., patyrus mikroinsultą. Esame dėkingi už laiku suteiktą pagalbą ir nuolatos teikiamą informaciją artimiesiems. Neformalus požiūris į savo darbą, pacientą kuria stebuklus.
Ačiū visam skyriaus personalui.

Rita

Palikite atsiliepimą ar skundą

Teksto dydis
Contrast