Kur kreiptis

VšĮ Radviliškio ligoninė kviečia visus pacientus ir jų artimuosius, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika VšĮ Radviliškio ligoninėje, apie įvykį visais atvejais pranešti mums:

  • Raštu – Gedimino g. 9, LT-82174 Radviliškis;
  • Telefonu – (0 422) 52 435 (darbo dienomis – nuo 8 val. iki 16.30 val.);
  • el. p. [email protected] ;

Ligoninės administracija, esant asmens pageidavimui, užtikrina jo asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą.

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškus: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefonu  0 800 66 004 arba el. paštu [email protected]. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisinio pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai. LR Sveikatos apsaugos ministro ĮSAKYMAS dėl asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, susidūrusių su galima korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, elgesio taisyklių patvirtinimo ir taisyklės  peržiūrėti dokumentą

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau – STT) atskleidžia ir tiria Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas: kyšininkavimą (225 straipsnis), prekybą poveikiu (226 straipsnis), papirkimą (227 straipsnis), piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimą (229 straipsnis) ir kitas STT įstatymo 2 straipsnio 2 dalyje įvardytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą.

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite STT:

  • raštu,
  • pranešimu www.stt.lt interneto svetainėje;
  • visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje 0 5 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis);
  • elektroniniu paštu [email protected];
  • faksu 0 5 266 3307.

Daugiau informacijos rasite STT internetinėje svetainėje, adresu www.stt.lt

Teksto dydis
Contrast