Būsimi gydytojai renkasi Radviliškio ligoninę

• 2021-04-30

Vis daugiau būsimų medikų savo praktinių įgūdžių tobulinimui renkasi Radviliškio ligoninę.

Šiuo metu klinikinę medicinos praktiką (internatūrą) pagal chirurgijos ir traumatologijos medicininių studijų programą atlieka 6-to kurso Vilniaus universiteto, Medicinos fakulteto studentė Ieva Jarašiūnaitė.

Studentei realios ligoninės darbo patirties įgyti padės Radviliškio ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėjas Valdas Bubnys bei Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjas Evaldas Kascėnas.

Ne vienerius metus ligoninėje dirbantys kvalifikuoti medikai supažintina studentus su kiekvienos dienos diagnostiniu ir gydomuoju procesu, pagrindiniais praktiniais darbo aspektais, papildo teorines žinias, gautas universitete. Svarbiausia, kad studentai turi galimybę teoriją pritaikyti praktiškai ir matyti realius rezultatus – paslaugomis patenkintus ir sveikstančius pacientus.

Mažesnėse rajonų ligoninėse studentams skiriamas didesnis dėmesys, sudaromos galimybės įgyti daugiau praktinės patirties bei papildomų įgūdžių. Personalas turi daugiau kantrybės ir geranoriškumo paaiškinti ir detaliai parodyti kaip atliekamos įvairios procedūros. Kiekvienas atliekantis medicininę praktiką Radviliškio ligoninėje gali jaustis pilnaverčiu komandos nariu ir gauti visą jam reikalingą pagalbą, priežiūrą ir visapusišką palaikymą.