Jolantai Karanauskienei įteiktas valstybinis apdovanojimas už nuopelnus Lietuvai

• 2021-02-17
Vasario 16-osios – Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai įteikė valstybinius apdovanojimus.
Didžiuojamės, kad ir mūsų Ligoninėje dirbantys medicinos darbuotojai buvo įvertinti. Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanota Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė Jolanta Karanauskienė. Šis žmogus nuo pat pradžių kovojo su COVID-19 liga priešakinėse linijose ir dirbo Ligoninėje įsteigtame Izoliaciniame bloke, kuriame gydomi visi įtariami koronaviruso infekcija užsikrėtę pacientai.
Sveikiname Jolantą ir dėkojame jai už ilgametį darbą Radviliškio ligoninėje, tvirtą pareigos jausmą, drąsą ir atsidavimą, pademonstruotą itin sudėtingomis COVID-19 aplinkybėmis gelbstint žmonių gyvybes.