Konsultacinės poliklinikos paslaugų atnaujinimas

  • 2020-10-16

Informuojame, kad nuo spalio 19 d. atnaujinamas ambulatorinių paslaugų teikimas Radviliškio ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje.

Pirmiausia konsultacijoms bus kviečiami registruoti pacientai, kuriems konsultacijos buvo atšauktos, sustabdžius paslaugas Radviliškio ligoninėje. Su jais susisieks Konsultacinės poliklinikos darbuotojai.

Prioritetas  teikiamas  nuotolinei  konsultacijai  (vaistų  ir  medicinos  pagalbos   priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo – gydytojo specialisto konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui).

Pacientai konsultacijoms pas VšĮ Radviliškio ligoninės gydytojus specialistus gali registruotis telefonu, numeriais 8 422 51646 ir 8 612 94 380

Paciento atmintinė:

  • Pacientai bus priimami tik su elektroniniu šeimos gydytojo siuntimu.
  • Karščiuojantys ar turintys ūminės kvėpavimo takų infekcijos simptomų pacientai bus nepriimami.
  • Konsultacijai atvykti ne ankščiau kaip 10 min. iki jos pradžios: į Konsultacinę polikliniką anksčiau laiko nebus įleidžiama.
  • Atvykus į Konsultacinę polikliniką privaloma dėvėti apsaugines kaukes ir laikytis rankų higienos reikalavimų. Atvykusiems bus tikrinama temperatūra.

Pacientai kuriems reikalingi endoskopiniai tyrimai privalės atlikti tyrimą dėl COVID-19 ligos (ne anksčiau kaip 48 val. iki tyrimo).

Teksto dydis