LR SAM ministro apsilankymas Radviliškyje

  • 2023-05-02
Balandžio 24 d. Radviliškyje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.
Ministro vizito tikslas buvo susipažinti su rajono pacientams teikiamomis paslaugomis ir jų kokybe. „Paciento kelią“ A. Dulkys pradėjo nuo Radviliškio greitosios medicinos pagalbos centro. Vėliau aplankė Pirminės sveikatos priežiūros centrą, kuriame kalbino įstaigos darbuotojus ir pacientus.
Pažintį su Radviliškio ligonine A. Dulkys pradėjo Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje (ten kur pirmiausiai patenka pacientai). Kadangi ligoninė žinoma savo teikiamomis kokybiškomis ortopedinėmis traumatologinėmis paslaugomis, įstaigos vadovas V. Smalinskas pasiūlė ministrui eiti paciento, atvykusio planinei operacijai keliu. Ministras, kartu su išrinktu Radviliškio rajono meru Kazimieru Račkauskiu ir savivaldybės vyriausiąja specialiste Irmina Ruškiene, apsilankė Ortopedijos traumatologijos, Ambulatorinės reabilitacijos skyriuose bei Druskų kambaryje. Vizito metu A. Dulkys bendravo su Ligoninės darbuotojais, domėjosi su kokiais iššūkiais ar problemomis tenka jiems susidurti, pakalbino ir pacientus, klausė jų nuomonės apie gydymo kokybę.
Svečiai kartu su Administracijos atstovais pietums valgė ir vertino ligoninės pacientams paruoštą maistą, kuris paliko gerą įspūdį.
Ministras vizito pabaigoje susitiko su visų Radviliškio rajono gydymo įstaigų vadovais. Susitikimo metu A. Dulkys atkreipė dėmesį, kad labai svarbus įstaigų tarpusavio glaudus bendradarbiavimas. Vadovai taip pat domėjosi ir artėjančia sveikatos priežiūros įstaigų reforma.
Teksto dydis
Contrast