Radviliškio ligoninė – skaidri asmens sveikatos priežiūros įstaiga!

• 2020-05-07

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad po Radviliškio rajono savivaldybės sudarytos komisijos atlikto vertinimo, Radviliškio rajono tarybos 2020 m. gegužės 7 d. sprendimu Nr. T- 260 „Dėl Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo viešajai įstaigai Radviliškio ligoninei“ VšĮ Radviliškio ligoninei suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas!

Šis vardas suteikiamas tik toms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, kurios atitinka aukščiausius skaidrumo kriterijus bei vykdo aktyvią korupcijos prevencijos veiklą.

VšĮ Radviliškio ligoninei suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas – tai nuopelnas, kuris yra paremtas pagarbiais bendradarbiavimo santykiais tarp medicinos darbuotojų ir pacientų.

Ačiū Jums!