Tuberkuliozės projektas su Respublikine Šiaulių ligonine

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė kaip projekto partneris vykdo „Tuberkuliozės profilaktikai, diagnostikai ir gydymui naudojamos infrastruktūros modernizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje (TPLK)“,  Nr. J02-CPVA-V-04-0001 (toliau – Projektas), pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ jungtinės priemonės Nr. J02-CPVA-V „Profilaktikos, diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas tuberkuliozės bei ūmių infekcinių ir lėtinių kvėpavimo takų ligų srityse“ projektų finansavimo sąlygų aprašą. Projektu  siekiama spręsti šiaurės Lietuvos regiono tuberkuliozės ir kitų pavojingų infekcijų, įskaitant COVID-19 ligos, plitimo kontrolės ir diagnostikos bei gydymo padėtį, gerinant asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą.

Viešoji įstaiga Respublikinė Šiaulių ligoninė Projektą įgyvendinti pradėjo 2017 m.

Nuo 2021 m. gegužės mėnesio į projektą įtraukti 8 partneriai:

• VšĮ Regioninė Telšių ligoninė;
  • VšĮ Kelmės ligoninė;
  • VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė;
  • VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninė;
  • VšĮ Radviliškio ligoninė;
  • VšĮ Naujosios Akmenės ligoninė;
  • VšĮ Pakruojo ligoninė;
  • VšĮ Joniškio ligoninė.

Viešajai įstaigai Radviliškio ligoninei skirta lėšų deguonies vamzdynų su pajungimo taškais įrengimui, kurie skirti deguonies terapijos taikymui; pulsoksimetrams, gyvybinių funkcijų monitoriams, švirkštinėms infuzinėms, enterinio maitinimo pompoms, vaizdo laringoskopams, reanimacijos-intensyviosios terapijos priemonėms ir kt.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

Projekte numatytų Projekto vykdytojo ir jo partnerių veiklų finansavimui skirta iki 6,9 mln. Eur.

Projekto pradžia – 2017 m. spalio mėn.
Projekto pabaiga – 2021 m. rugpjūčio mėn.